Hakkımızda

Firmamız 2001 yılından beri nesne tabanlı ticari ve kişisel bilgisayar yazılımları geliştirmiştir. Muhasebe, stok yönetimi, sipariş takibi ve sıcak satış yazılımları ile tekstil sektörüne yönelik yazılımlar geliştirmiştir.

Serveyis Bilgisayar olarak 2008 yılında kurumsallaştıktan sonra Web site tasarım ve yazılımı, masaüstü ve dizüstü bilgisayar, tablet ve bilgisayar yedek parça satışı, tamiri, ve teknik servis hizmetini vermeye başladık.
Kobi’ler ve orta ölçekli firmaların internette firmalarını ve verdiği hizmet ile ürünleri son kullanıcıya ulaştırabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla, Firma tanıtım sitelerini, ürünlerini internet üzerinden daha kolay ve güvenle satabilmeleri için Sanal pos destekli E-Ticaret mağazası ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz.

Fransa lokasyonlu kendi sunucularımızda verdiğimiz hosting hizmeti ile müşterilerimizin web siteleri ile ilgili her hangi bir sorunda en kısa sürede sunucu üzerinden müdahale ederek , yedekleme, kurulum, bakım ve yeniden yayımlama işlemlerini başarı ile gerçekleştiriyoruz.

Maksat işin görülsün değil, işin büyüsün ilkesi ile bireysel ve kurumsal kullanıcıların teknolojik ihtiyaçlarını karşılayarak , ürün ve hizmetlerini daha fazla alıcıya ulaştırmak ve gelir artışlarını sağlayarak web’de hak ettikleri yere ulaştırmak için çalışıyoruz.
Arama motoru kayıtları ve harita (navigasyon ) uygulamalarına firma bilgilerinizi ekleyerek firmanızın bilgisayar, tablet, navigasyon cihazları ve cep telefonlarında ki harita uygulamalarında gözükmesini sağlıyoruz. Ayrıca sosyal medya ve internet reklamlarınızı doğru kanallar üzerinden ve en doğru kelimelerle yayınlıyoruz.

Firmaların Kurumsal Kimliklerine Katma değer katıyoruz.
Biliyoruz ki bir firmanın büyümesi rekabet gücüne, rekabet gücü ise teknolojiyi doğru ve verimli kullanmasıyla mümkündür.
Bilgisayar, teknoloji ve web’deki ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunuyor, doğru çözümler üreterek hedefe ulaştırıyoruz.

Online uzak masaüstü desteğimiz ile siz bilgisayarınızın başından kalkmadan biz ev ve işyerinizdeki bilgisayarlarınızdaki virüsleri temizliyor, sistem geri yükleme, hızlandırma, program yükleme, e-posta ve outlook mail sorunlarınızı çözüyor, driver ve yazıcı gibi donanımları kuruyor ve arızalarını çözüyoruz. Size sadece bir fincan kahve ile anın tadını çıkarmak kalıyor.

Neden Biz ?

2008 yılından itibaren faaliyette bulunan bir şirket olarak temel amacımız hep müşteri memnuniyeti olmuştur.Tecrübemize dayanarak kurmuş olduğumuz şirket etkileşimlerinde hep iyi bir hizmet sunduk.Bu yüzden kısa zamanda büyük müşteri potansiyeli elde ettik.

  Müşterilerimizin bizi seçmesinin temel sebebleri olarak;
 Müşteri anlayışı,
 Kaliteli hizmet,
 Uygun fiyat,
  Güleryüzlü hizmet,
4 İyi performans olarak sıralayabiliriz.